Ripress je italská rodinná společnost, která dodává vstřikovací stroje s důrazem na kvalitu, ale s ohledem na příznivou cenu cílového zákazníka. To se daří především díky minimalizaci organizační struktury společnosti a použitím výhradně standardizovaných technologických komponentů. Od počátku 90. let budovali menší progresivní společnost a nyní se mohou pyšnit spokojenými zákazníky po celém světě.

Ripress vyvíjí svůj vlastní software , který je postaven na otevřeného systému Linux. To umožňuje úspěšnou digitální politiku s odolností proti častým aktualizacím nebo nežádoucímu stárnutí systému. Nespornou výhodou je vlastní výrobní a testovací oddělení, asistenční služby s důrazem na servis po prodeji samotného zařízení. Náhradní díly skladem, vlastní vývojové oddělení a prodejní síť zaměřená na potřeby zákazníků je v dnešní době samozřejmostí.

Naše volba společnosti Ripress je volbou společnosti hrdé na svoji historii s důrazem na individuální potřebu každého zákazníka. Pro naše zákazníky chceme být dodavatelem kompletního řešení na míru a proto je pro nás zásadní cílená komunikace od prvního setkání, až do samotné realizace.

Společnost Ripress pravidelně vyrobí více než 100 vstřikovacích lisů za rok a to ve výkonu od 60 do 1300 tun uzavírací síly. V naší nabídce jsou elektrické i servo-hydraulické jednotky, stejně jako vstřikovacích systémy pro jednu nebo více komponent. Cílíme na spolehlivost, přesnost i ekonomický provoz a zásadní je pro nás jednoduchá obsluha zařízení, která bude nejen pro operátora uživatelsky příznivá. Samozřejmostí je pak kompletní návod i komunikace s řízením lisu v češtině.