EUROIMPEX

O nás

 

Naše společnost Euroimpex CZ působí na českém i slovenském trhu již více jak 20 let  a za tu dobu se nám podařilo etablovat několik zajímavých italských partnerů. Od počátku jsme budovali dobré jméno společnosti a postupně získali velké množství stálých zákazníků. Vždy jsme naši spolupráci stavěli na bohatých zkušenostech odborníků v různých odvětvích plastikářského průmyslu.

Historie společnosti sahá do Itálie, kde jsme patřili do koncernu Euroimpex a stále máme k Itálii nejblíže. Zakladatelé Euroimpexu se mimo jiné mohou pochlubit vůbec první opravou šneku v historii. Pan Roberto Donini, který je jednatelem i majitelem společnosti Euroimpex CZ se krátce po revoluci vydal do České republiky budovat první pobočku Euroimpexu ve východní Evropě. V Čechách pak po ukončení činnosti Italské mateřské společnosti pokračoval v budování silného partnera ve světě plastikářského průmyslu.

V současné chvíli se můžeme pochlubit neustálým růstem a velmi širokým portfoliem jak nabízených produktů, tak i služeb které k nim neodmyslitelně patří. Stále pokračujeme v produkci šneků i válců a postupně jsme přidali všechny myslitelné periferie. Díky nabitým zkušenostem se dnes nebojíme Vám nabídnout komplexní řešení v rámci nových výrobních závodů a to doslova „na klíč“. Vždy se snažíme být o krok napřed před konkurencí a naší nespornou výhodou je blízký kontakt se zákazníkem. Snažíme se hledat objektivně nejlepší řešení pro Váš projekt a ke každé nabídce vždy přistupujeme individuálně.

 

Dejte nám příležitost dokázat Vám naši profesionalitu, protože upřímně věříme, že pak se stanete našimi zákazníky na dlouhou dobu.

 

Euroimpex CZ  pro Vás již více jak 20 let hledá správnou cestu při zpracování plastu.