Ostatní

BD Plast

www.bdplast.com

Nabízíme v rámci této spolupráce ucelenou řadu měničů sítek, kdy celý proces, od vývoje až po instalaci u zákazníka, podléhá přísnému vnitřnímu řízení technických specialistů společnosti BD Plast. Nabízíme řešení na klíč od jednoduchých statických měničů, přes ruční, poloautomatické až po kontinuální měniče sítek, které dokážou vyměnit sítko bez přerušení procesu.

D.P.S.
www.dps-srl.it

Společnost DPS pro nás zajišťuje především speciální produkty, které plastikářský průmysl vyžaduje. Hlavním zaměřením je sekvenční vstřikování, včetně externích jednotek a také atypické průtokoměry. Mimo jiné jsme schopni nabídnout tahače jader a další speciální aplikace.


Rotfil
www.rotfil.com

Specialisté z Rotfilu nám dodávají topná tělesa, patrony, zástrčky - konektory, termočlánky, regulátory teploty a další. Řadu výrobků máme skladem v české republice a jsme tedy schopni reagovat velmi rychle na Vaše požadavky.


Steer
www.steerworld.com

Steer oslovujme v případě potřeby našich zákazníků pro speciální segmenty kompandaučních linek a ostatní atypické produkty, převážně pak pro extruzní linky.