Společnost Stebo je naším velmi významným partnerem, který pro nás zajišťuje kompletní servis v oblasti plastifikačních jednotek. Jsme připraveni Vám nabídnout kompletní jednotky pro vstřikování, vytlačování i vyfukování, ale samozřejmě také jednotlivé komponenty a příslušenství pro každé výrobní zařízení.

Základním stavebním kamenem je dlouholetá zkušenost v tomto oboru a každodenní kontakt s problematikou zpracování plastů. Nepřetržitě se snažíme hledat optimální řešení, abychom byli schopni Vám dodávat šneky i válce nejvyšší kvality. Vždy pak projektujeme a realizujeme jednotlivé zakázky s ohledem na materiály, které se budou používat ve výrobním procesu.

Stále sledujeme vývoj na trhu plastických hmot a zároveň analyzujeme výrobní procesy, stejně jako použití konstrukčních materiálů.

Detailní studií všech proměnných jsem schopni Vám nabídnout některé důležité výhody

  • Optimalizace výrobního procesu
  • Prodloužení životnosti jednotlivých komponentů
  • Zvyšování kvality taveniny
  • Navýšení výrobní kapacity

Naším jednoznačným cílem je stát se pro zákazníka partnerem a diskutovat s ním o správném použití materiálu. Rádi Vám nabídneme naše řešení a budeme trpělivě naslouchat Vašim zkušenostem. V každé naší nabídce naleznete kompletní technickou specifikaci, díky které můžete dopředu ověřit všechny potřebné informace.

V neposlední řadě jsme připraveni Vám nabídnout opravy kompletních plastifikačních jednotek, ale i jednotlivých komponentů. V rámci kompletních služeb jsme schopni provádět měření opotřebení, stejně jako vytvářet výkresy dle starších kompletů.

KATALOGY KE STAŽENÍ